LXIV Otwarte Seminarium z Akustyki OSA2017

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w

LXIV Otwartym Seminarium z Akustyki (OSA2017)

które odbędzie się w Piekarach Śląskich, w dniach 11 do 15 września 2017 roku. W tym roku Konferencja OSA2017 jest organizowana przez Oddział Górnośląski PTA oraz Komitet Akustyki PAN.

Konferencja będzie największym spotkaniem grona polskich akustyków i naukowców związanych z szeroko pojętą akustyką. Dlatego Konferencja będzie najlepszą okazją do przedstawienia aktualnych kierunków badań, wymiany doświadczeń i uzyskania opinii od grona ekspertów. Szczegółowa tematyka konferencji jest przedstawiona na stronie internetowej konferencji.

Zgodnie z tradycją, dla uczestników Konferencji jest zaplanowana atrakcyjna całodniowa wycieczka. Do wyboru będzie jedna z dwóch wycieczek: „Szlakiem Orlich Gniazd” – wycieczka na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej lub „Szlakiem Zabytków Techniki” – m.in. zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga oraz Muzeum Śląskiego. Obie wycieczki zakończą się zwiedzaniem siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i wspólną regionalną kolacją poza Hotelem.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji!